Главная | Паркетні роботи

ПРОФЕСІЙНІ ПАРКЕТНІ РОБОТИ:
ШЛІФУВАННЯ ПАРКЕТУ, ЦИКЛЮВАННЯ ПАРКЕТУ, УКЛАДАННЯ ПАРКЕТУ,
РЕМОНТ І РЕСТАВРАЦІЯ ПАРКЕТУ 
 

РОБЛЯЧИ ЗАМОВЛЕННЯ В НАШІЙ КОМПАНІЇ, ВИ ОТРИМУЄТЕ ПОСЛУГИ ЗА ЦІНОЮ ПРИВАТНОГО МАЙСТРА АБО БРИГАДИ, ВОДНОЧАС ДОДАТКОВО ОДЕРЖУЮЧИ ЯКІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ І СПОКІЙ ПРОФЕСІЙНОЇ ФІРМИ. НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ ПРИЄМНО ДИВУВАТИ СВОЇХ КЛІЄНТІВ. ЧЕКАЄМО НА ВАШІ ДЗВІНКИ!

Компанія «Евента» розпочала свою роботу в 2002 році. У нашому магазині можна на власні очі побачити, як зміниться Ваша підлога після шліфування, обрати підхожий для Вас колір тонування, замовити послуги з укладання чи реставрації підлоги, а також придбати якісний паркет, масивну та паркетну дошку, ламінат і паркетну хімію. Саме тому компанія «Евента» є незмінним лідером у своїй області. За час нашої роботи ми виконали безліч як державних, так і приватних замовлень, за що маємо низку подяк.

Політика нашої компанії: КОНКУРЕНТНА ЦІНА - ВИСОКА ЯКІСТЬ !!!!

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ:

ВЕЛИЧЕЗНИЙ ДОСВІД. У нашій організації існує затверджений і роками відлагоджений механізм дій для надання найкращої зручності та якості робіт. Не завжди найдешевша послуга є якісною, а не просто змарнованими грошима. Обираючи нас, Ви отримаєте професійно виконані паркетні роботи, які забезпечать термін експлуатації підлоги від 5-7 до 15-20 років, залежно від технології та використовуваних матеріалів.

ПОВНИЙ СПЕКТР ПАРКЕТНИХ ПОСЛУГ. А саме: ремонт, реставрацію, укладання, шліфування, тонування, лакування паркетних підлог і підлог із дерева, а також нанесення масла.

ЧІТКА ТА ПРОЗОРА ВАРТІСТЬ РОБІТ.  Зазначена на сайті вартість робіт (наприклад, вартість шліфування) включає в себе не лише ціну за послуги, але й за всі витратні матеріали, що абсолютно виключає можливість додаткових витрат. 

ПРОФЕСІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ВИЇЗД СПЕЦІАЛІСТА-ТЕХНОЛОГА. Детальну консультацію щодо всіх питань, які Вас цікавлять, Ви можете отримати телефоном або під час особистого спілкування в нашому офісі. Також можливий виїзд спеціаліста-технолога для попередньої оцінки робіт.

ПРОФЕСІЙНІ ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ МАТЕРІАЛИ ТМ "Неолюкс" та "Хімівер". Матеріали, якими ми працюємо, мають сертифікат якості ISO 9001:2000. Вони не мають запаху, не містять розчинників і ацетону, та є цілковито безпечними для дітей, вагітних жінок і домашніх тварин.

 МЫ Є ОФІЦІЙНИМИ ДИСТРИБ'ЮТОРАМИ:

Вам набрид старий паркет? Він став негарним, зіпсованим, з'явилися щілини, стерся старий лак, а перестилати его повністю дорого?

Вихід є - реставрація паркету! Дайте шанс своєму паркетові бути красивим, скориставшись нашою спеціальною пропозицією!

НАШІ РОБОТИ:

 ВСІ РОБОТИ>>

Пам'ятайте: у будь-якому квартирному ремонті найдорожчим витратним матеріалом є нервові клітини! З повагою, дирекція компанії "Евента".

МИ ПРАЦЮЄМО! ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ "ПІД КЛЮЧ"

АКЦІЯ "ФІКСОВАНИЙ КУРС"

Шліфування (циклювання), шпаклювання і лакування. Наждачка, шпаклівка та лак без запаху на водній основі входять до вартості. Лак для домашніх приміщень NEOLUX Europa «GOLD» (Німеччина).

НАЙКРАЩЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ЦІНИ ТА ЯКОСТІ !

300,00 грн./м кв.

АКЦІЯ "ФІКСОВАНИЙ КУРС"

Шліфування (циклювання), шпаклювання й лакування. Наждачка, шпаклівка та лак входять до вартості. Двокомпонентний лак без запаху на водній основі максимальної зносостійкості NEOLUX «Elite - 2K-Hydrolack» (Німеччина).

 

МАКСИМАЛЬНА ДОВГОВІЧНІСТЬ !

330,00 грн./м кв.

 

Шліфування (циклювання), шпаклювання й лакування. Наждачка, шпаклівка та лак входять до вартості. Двокомпонентний лак без запаху на водній основі максимальної зносостійкості NEOLUX «Elite - 2K-Hydrolack» (Німеччина) і Гель.

МАКСИМАЛЬНА ДОВГОВІЧНІСТЬ ! МІЦНІШЕ НЕ БУВАЄ !

370 грн/м кв.

Перейшовши до розділу "ВАРТІСТЬ РОБІТ" Ви зможете ознайомитися с іншими ТАРИФАМИ "ПІД КЛЮЧ" від нашої компанії, а саме: тонування паркетної підлоги, покриття маслом і лаками на спиртовій основі, укладання паркету, а також можливість використання паркетної хімії інших торговельних марок.

У наших пакетах "під ключ" можливе застосування паркетної хімії торговельних марок "CHIMIVER" (Італія). Подивитися ціни можна тут >>>.

 

ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО - ЦЕ ЛИШЕ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ НАМ, РЕШТУ МИ ЗРОБИМО ЗА ВАС!  (044) 361-38-38 или (068) 704-78-88.

ПРОЧИТАТИ ЧИ ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК ПРО НАШУ РОБОТУ ВИ МОЖЕТЕ ПЕРЕЙШОВШИ ЗА ПОСИЛАННЯМ >>

РЕСТАВРАЦІЯ ПАРКЕТУ БЕЗ ПИЛУ ЗА ОДИН ДЕНЬ !

У середньому за 1 день (з 9:00 до 19:00) можна відшліфувати, зашпаклювати й вкрити 3 шарами водного лаку (висушування для нанесення наступного шару - приблизно 2 години) 20-27 м. кв., залежно від стану паркету й типу старого лаку. Реставрація відбувається впродовж одного дня, без винесення меблів (шафа-купе, стінка, нерозбірні масивні меблі). УВАГА! Залишати в кімнаті можна тільки важкі нерозбірні меблі, всі дрібні потрібно виносити. Підлога вкривається високоякісним екологічно чистим лаком на водній основі, який сохне протягом години й не залишає запаху та шкідливого випаровування. Квартира готова до експлуатації за 2 години після закінчення реставраційних робіт!!! Знімати та міняти плінтуси під час реставрації паркету необов'язково.

ЩО КРАЩЕ: ПОСТЕЛИТИ ЛАМІНАТ ЧИ РЕСТАВРУВАТИ СТАРИЙ ПАРКЕТ?

Саме така дилема дуже часто виникає перед власником старенької, але улюбленої паркетної підлоги в процесі ремонту квартири. Більшість малярів-штукатурів безапеляційно заявляють: " Навіщо Вам ця вбита підлога? Зараз зробимо стяжечку, кинемо ламінат і буде Вам щастя!!!". Ми зі свого боку - боку вузькоспеціалізованого - постараємось якомога аргументованіше відповісти на це запитання. Одразу хотілося б зауважити, що і той, і інший вид покриття мають своїх прибічників та противників, вони обидва пройшли випробування часом і мають право на життя. Зрештою, покласти ламінат чи реставрувати паркет - залежатиме вже тільки від Вашого уявлення про ідеальний ремонт. Читати далі >

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ РЕМОНТ (РЕСТАВРАЦІЯ) ПАРКЕТУ?

Ремонт (реставрацію) паркету можна поділити на 3 великі групи:

1. Ремонт із заміною паркету після залиття (паркет сильно здувся), сильне пошкодження великої кількості паркетних плашок, знос паркетних плашок тощо). Спершу паркет розбирається, основа під ним очищується від залишків старого клею, потім очищуються самі паркетини (або, в разі необхідності, міняються на нові), потім паркет укладається на місце на двокомпонентний клей. Після цього здійснюється шліфування паркету (циклювання паркету), шпаклювання шпарок і нанесення захисного покриття (лак або масло).

2. Локальний ремонт паркетної підлоги. Дрібний ремонт, видалення подряпин, ремонт скрипучого паркету, заміна окремих пошкоджених елементів паркетної кладіжки.

3. Тонування паркету, як старого, так і нового, що дозволить отримати абсолютно новий вигляд Вашої підлоги без заміни паркету. 

 

 

ПОДИВИТИСЯ ВСЮ ГАЛЕРЕЮ НАШИХ РОБІТ >>>

ДО РЕСТАВРАЦІЇ (на паркеті тривалі роки лежав ковролін)

до реставрации паркета во время циклевки паркета

   ПІСЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ. Паркет було відшліфовано, зашпакльовано і вкрито поліуретановим лаком на водній основі NEOLUX Europa Gold, напівматовий.

после реставрации паркета отциклеванный и вскрытый лаком паркет

  ДО РЕСТАВРАЦІЇ. Паркет було вкрито старим радянським лаком на розчинниках, він мав коричнево-оранжевий колір.

до шлифовки паркета - старый лак во время шлифовки паркета

 ПІСЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ. Паркет було відшліфовано, зашпакльовано і вкрито 2-компонентним поліуретановим лаком на водній основі NEOLUX Elite - 2K-Hydrolack, матовий.

после реставрации паркета отшлифованный паркет шлифовка паркета выполнена

Ремонт паркету після залиття. Часткове перекладання відклеєних плашок.

ПОДИВИТИСЯ ВСЮ ГАЛЕРЕЮ НАШИХ РОБІТ >>>

                                              ДО РЕМОНТУ:                                             ПІСЛЯ РЕМОНТУ:

 

 ДО РЕСТАВРАЦІЇ. Стара "радянська" підлога з соснових дошок у позаміському будинку.


 

 ПІСЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ. Паркет було відшліфовано, зашпакльовано і вкрито поліуретановим лаком на спиртовій основі NEOPUR «Kunstharzsiegel», напівматовий.
 

ПОДИВИТИСЯ ВСЮ ГАЛЕРЕЮ НАШИХ РОБІТ >>>

 ТОНУВАННЯ ПАРКЕТУ  

Природній колір штукованого паркету та масивної дошки в процесі експлуатації можна змінити, застосувавши професійні фарбувальні системи на основі масла NEOPUR Color Quick (Німеччина). На відміну від звичайних тонувань, які дуже швидко вбираються й підсихають, ці сполуки довго не тверднуть, дозволяючи цим працювати з ними стільки, скільки потрібно для отримання якісної і гарної поверхні.

Тонування сосни 

тонирование паркета в цвет Arctic  тонирование паркета  тонирование паркета в цвет Rauchereiche, Nussbaum

Тонування паркету з "в'єтнамського буку" під венге.

                                   ДО ТОНУВАННЯ:                                ПІСЛЯ ТОНУВАННЯ:    

                 до тонировки        тонирование в цвет Nussbaum    

           Тонування паркету з ясена (після купівлі квартири замовники робили "косметичний ремонт", а саме тонували паркет).

                                                   ДО ТОНУВАННЯ:                                        ПІСЛЯ ТОНУВАННЯ: 

 

УКЛАДАННЯ ПАРКЕТУ, УКЛАДАННЯ МАСИВНОЇ ДОШКИ

ПОДИВИТИСЯ ВСЮ ГАЛЕРЕЮ НАШИХ РОБІТ ІЗ УКЛАДАННЯ ПАРКЕТУ ТА ДОШКИ >>>

  

Для уточнення вартості укладання масивної дошки з усіма витратними матеріалами телефонуйте за номером: (044) 361-38-38 або (068) 704-78-88.

             

Ми пропонуємо Вам такі види паркетних робіт:

Шліфування паркету Київ та область
Шліфування паркету є одним із найважливіших етапів робіт із відновлення паркету. Поверхня після шліфування має бути ідеально рівною, без подряпин та інших дефектів. Часто під шліфуванням мають на увазі повний спектр робіт із шліфування, шпаклювання щілин і нанесення лаку. Наші паркетники є висококваліфікованими фахівцями й мають величезний досвід в області паркетних робіт. Ми використовуємо тільки професійну паркетну хімію, перевірену часом. Також наша компанія виконує роботи зі шліфування фанери, дерев'яних дошок, стяжки паркету чи паркетної дошки.

Циклювання паркету Київ та область 
Циклювання паркету - це застаріла технологія: на циклювальній машині закріплено спеціальні ножі, які знімають старий лак и вирівнюють поверхню паркету. Наразі ця технологія не застосовується й більшість людей під циклюванням паркету на увазі мають його шліфування.

Тонування паркету
Це чудова можливість отримати новий, часто цілковито інший на вигляд паркет, просто протонувавши старий паркет.

Укладання паркету Київ та область
Укладання паркету - це важливий і відповідальний процес. Дуже важливо, щоб укладанням займалися тільки професійні паркетники й використовувались якісні паркетні клеї та лаки. Після правильного укладання паркет прослужить вам довгі роки.

Ремонт паркету
Ремонт паркету - це складний і трудоємний процес, який вимагає від паркетника великого досвіду. Ремонт, виконаний некваліфікованими паркетниками, може остаточно зіпсувати паркет, тому довіряйте відновлення паркету тільки професіоналам!


Реставрація паркету
Під реставрацією паркету мають на увазі повний комплекс робіт із ремонту, шліфування, шпаклювання щілин і нанесення лаку.

Для укладання паркету й виконання всіх необхідних паркетних робіт із шліфування паркету та лакування паркету ми застосовуємо тільки високоякісний паркетний клей POLYFIX, паркетний клей DUOPOL, паркетний клей ACTIVA та паркетний лак NEOPUR і паркетний лак NEOLUX.

Як під час виконання окремих операцій (шліфування й лакування паркету), так и під час реалізації укладання паркету "під ключ", головною вимогою для нас є максимальне задоволення побажань замовника. Цеіа на укладання паркету в наших майстрів найкраща!

 

шліфування паркету Київ, циклювання паркету Київ, тонування паркету, укладання паркету, паркетні роботи ціна, ремонт паркету, реставрація паркету, відновлення паркету, паркетшліфування, паркетошліфування