Главная | Паркетна хімія

ПАРКЕТНА ХІМІЯ:

ЛАКИ, КЛЕЇ, ҐРУНТІВКИ, ШПАКЛІВКИ, ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ПАРКЕТОМ.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора ТМ "NEOPUR, NEOLUX, NEOCARE, NEOOIL"

 

ПРО КОМПАНІЮ "NEOPUR"

Компанія NEOPUR налічує декілька десятиріч роботи у сфері обробки паркетних підлог (розпочала свою діяльність у 1946 році). У 1993 році головний офіс компанії було переміщено до м. Bad König (Бад Кеніґ, Німеччина), де розташована фабрика «Odenwälder Lackfabrik» із сучасними виробничими цехами та складами. Кваліфікований штат співробітників займається розробкою паркетної хімії в оснащених новітнім обладнанням лабораторіях.

Застосування найостанніших методів тестування дозволяє фахівцям компаній постійно досліджувати й розробляти нові види продукції найвищої якості. Завдяки технічній співпраці з фабриками «Odenwälder Lacйfabrik» та «Landshuter Lackfabrik» компанія NEOPUR має змогу користуватися напрацюваннями цих двох знаних виробників промислових покриттів.

                

Від 2001 року розробка, виробництво, поширення продуктів NEOPUR сертифікувались у відповідності з німецьким стандартом (DIN) EN ISO 9001 : 2000.

ДЕТАЛЬНІШЕ З СЕРТИФІКАТАМИ КОМПАНІЇ "NEOPUR" МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЯ ТУТ

 

Дедалі більше споживачів обирають продукти NEOPUR  і знаходять у ньому компетентного партнера в області захисту та догляду за поверхнею паркетних підлог, що забезпечує клієнтів широким асортиментом високоякісної продукції, розробленої та виготовленої у власних лабораторіях та на власній фабриці.


Основними країнами, куди експортується продукція NEOPUR, є: Австрія, Чехія, Італія, Люксембург, Норвегія, Польща, Румунія, Швейцарія, а зараз і Україна.


Компанія NEOPUR – надійний і кваліфікований партнер для фахівців із укладання паркету. Висока якість у поєднанні з конкурентоспроможними цінами, компетентною технічною інформацією і консультаціями завжди були й будуть девізом компанії NEOPUR.

Штукований паркет, масивну дошку чи паркетну дошку невможливо укласти без якісної паркетної хімії, яка застосовується як на початковому етапі укладання, так і під час остаточної обробки паркету. Ми пропонуємо широкий спекттр різноманітних клеїв для паркету, оздоблювальних лаків для паркету, масел для паркету, восків для паркету, шпаклювальних розчинів, а також засобів, необхідних для підтримання вашої підлоги у чудовому стані на період експлуатації. Кожна позиців асортименту паркетної хімії відповідає заведеним стандартам якості, що гарантує цілковиту безпеку використання.

Наша компанія представляє паркетну хімію таких торгових марок, як:  NEOPUR, NEOLUX (Німеччина), POLYFIX, DUOPOL (Туреччина).  

У нас Ви можете придбати такі види паркетної хімії:

Ґрунтівка для підлоги. Найвища якість, низькі витрати, прийнятні ціни на ґрунтівки — найвигідніша пропозиція для вас!

Паркетний клей. Клей для паркету – одна з найнеобхідніших позицій паркетної хімії. Паркетний клей буває кількох видів: паркетний клей на розчинниках, поліуретановий паркетний клей, клей для паркету на водноі основі і т. д. Паркетний клей слід обирати з огляду на зазначені в інструкції рекомандації. Наші фахівці дадуть професійну пораду стосовно того, що собою являє той чи інший клей для паркету POLYFIX (Поліфікс) і DUOPOL (Дуопол).

Всі паркетні клеї та ґрунтівки СЕРТИФІКОВАНІ:

                                

Шпаклівка для паркету. Професійна шпаклівка допоможе надати свіжоукладеному паркету закінченого зовнішнього вигляду, виправити невеличкі вади, згладити шви.

Ґрунтівка для паркету. Найвища якість, низькі витрати, прийнятні ціни на ґрунтівки — найвигідніша пропозиція для вас!

Паркетний лак. Лак для паркету буває різних видів: паркетний лак на розчинниках і лак для паркету на водній основі, поліуретанові паркетні лаки однокомпонентні та двокомпонентні тощо. За допомогою цієї категорії хімії для паркету поверхня надійно захищається від цілої низки несприятливих зовнішніх впливів. У нашому каталозі є паркетний лак як однокомпонентний, так і двокомпонентний із серії NEOPUR (Неопур) і NEOLUX (Неолюкс) (Німеччина). Екологічна безпека, гарна розтічність, швидке тверднення й еластичність - усіма цими перевагами паркетний лак NEOLUX  володіє у достатній мірі.

Масла і воски для паркету. Паркетне масло і масло-віск для паркету - є екологічно чистим матеріалом. До їхнього складу входять лише природні компоненти. Масла для паркету і масло-віск допомагають якнайкраще виявити природній колір і структуру деревини, водночас пори дерева не закупорюються й воно продовжує "дихати", а також полегшують догляд за паркетними підлогами.

У сучасній технології укладання штукованого паркету й масивної паркетної дошки є три основні напрями в паркетній хімії.

Перший напрям - лаки, клеї і шпаклівки на водній основі. На сьогодні в Європі цей напрям найчастіше використовується через свою повну екологічну чистоту. Паркетна хімія на водній основі не виділяє формальдегідів та інших шкідливих хімічних речовин, як у процесі нанесення, так і в процесі експлуатації готового паркету, також вона не надає паркетові ефекту підпалювання (не змінює природній колір деревини). Разом із цим паркетна хімія на водній основі має високу зносостійкість у процесі експлуатації паркету, що є особливо важливим у приміщеннях із підвищеним навантаженням. Наша компанія пропонує Вам лак для паркету на водній основі Лак паркетний водний має високі функциональні властивості, і водночас екологічно безпечний, є одним із продуктів, які пропонуються компанією «Eventa». Сьогодні дедалі частіше можна зустріти пропозиції придбати лак паркетний водний за помірними цінами, й у нас Ви знайдете саме такий лак.

Другий напрям - паркетна хімія на розчинниках. Дана категорія лаків не має обмежень у застосуванні. Вони чудово поєдну.ться з усіма відомими видами паркету та внутрішнім оздобленням із дерева. Але тут варто пам'ятати, що головними недоліками таких лаків є ефект підпалювання і наявність розчинників, які виділяють шкідливі для здоров'я випари під час нанесення й під час висихання. Працювати з такими лаками можна тільки в добре провітрюваних приміщеннях.

Третій напрям - це паркетна хімія на двокомпонентній основі, здебільшого це двокомпонентні подіуретанові лаки для паркету та двокомпонентні поліуретанові клеї. Головна відмінна риса цього виду паркетної хімії - її швидке висихання після нанесення й необмежена область застосування.

Компанія «Eventa» пропонує двокомпонентний поліуретановий клей POLYFIX для укладання паркету. Можна тривало й багато говорити про те, наскільки гарним є паркетний клей POLYFIX , але найкраще детально запитати про це безпосередньо наших кваліфікованих фахівців.  Також ми пропонуємо клей DUOPOL для укладання паркету, а також клей DUOPOL для укладання фанери.

Ще одним напрямом у покриттях для паркета є покриття маслом. Таке масло має антистатичні властивості, не має блиску, не змінює зовнішній вигляд паркету (вкритий ним паркет має вигляд природньої деревини). Масло для паркету застосовується в поєднанні з воском, необхідним для захисту підлог від зовнішніх впливів. Така підлога потребує частішого і ретельнішого догляду.

Масло NEOOIL є чудовим засобом для професійного чи непрофесійного догляду за дерев'янами підлогами з масивної дошки, штукованого паркету чи корку. «Евента» пропонує широкий вибір такої продукції високої якості, водночас наші ціни вельми помірні. Зовні паркетне масло NEOOIL має матовий або шоковисто-матовий вигляд, періодичні знижки не можуть не тішити замовників. Паркетне масло забезпечує делікатний догляж за дерев'яними підлогами, не порушує природну структуру деревини й подовжує термін її служби.